Kaip išsirinkti gerą fotoaparatą: Fujifilm apžvalga

Privalumai

  •   Didelė sisteminių fotoaparatų pasiūla. Tai gerai tuo, kad galima lengviau išsirinkti fotoaparatą, kuris atitiks jūsų poreikius ir finansines galimybes (priešingu atveju reiktų rinktis kompromisinį variantą). O jei su laiku ištobulintumėte savo įgūdžius, būtų nesunku tiesiog parduoti mėgėjišką aparatą ir nusipirkti profesionalų, neparduodant likusios įrangos.
  •   Nemaža priedų pasiūla. Vienas pagrindinių Fujifilm privalumų - nemaža objektyvų pasiūla, o taip pat ir pakankama įvairovė priedų (blykstės, baterijų laikikliai, telekonverteriai ir kt.), kurie gali patenkinti ir mėgėją, ir, galbūt, profesionalą.
  •   Didelė „trečiųjų šalių“ objektyvų pasiūla. Egzistuoja keletas firmų (pagrindinės - Sigma, Tamron, Tokina), kurios gamina fotoaparatų priedus (šiuo atveju kalba eina apie objektyvus), suderinamus su didžiųjų gamintojų veidrodiniais fotoaparatais. Nors šie priedai yra retkarčiais mažiau patikimi nei originalūs, jie yra labai geidžiami dėl gero kainos ir kokybės santykio.
  •   Galimybės išsinuomoti Fujifilm techniką. Be galo geras dalykas, jei norite nusipirkti naują daiktą, tačiau jums nepakanka „pamaigymo“ parduotuvėje. Tai taip pat naudinga tiems, kurie nenori dėl kelių panaudojimų pirkti tūkstančių vertos įrangos. Kiek teko ieškoti, Fujifilm galima išsinuomoti platformoje dalinuosi.lt.

Trūkumai

  •   Mažoka naudotos įrangos pasiūla. Kiek teko naršyti skelbimus, juose įmanoma rasti naudoto Fujifilm technikos, tačiau nepalyginamai mažiau nei tarkime tokių firmų kaip Canon, Nikon ar galbūt Sony. Visgi turint omeny Fujifilm populiarumą, ši tendencija netolimoje ateityje turėtų kisti į gerą.

Asmeninis komentaras

Mano asmenine nuomone Fujifilm yra labai geras pasirinkimas labiau pradedantiesiems ir pažengusiems, turint omeny santykinai gerą fotoaparatų kokybę, patrauklų fotoaparatų dizainą, gana išsamias valdymo galimybes ir nemažą objektyvų pasiūlą. Ar Fujifilm rekomenduočiau profesionalams? Tikrai pažįstu sėkmingai dirbančių su šia įranga, tačiau jų skaičius tikrai nėra didelis ir man sunku pasakyti kodėl...

Griežtai draudžiama šią informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, metodinėje medžiagoje ar kitaip platinti mano surinktą medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svetainę kaip šaltinį ! mikasbinkis.lt