Džiaugiuos jūsų laiškais, kad puslapis padeda geriau pažinti fotografijos subtilybes, pagelbėja lengviau apsispręsti perkant su fotografija susijusią įrangą. Jei ne tokie smalsūs ir nuostabūs skaitytojai, vargiai būčiau vis dar palaikęs savo svetainės straipsnių dalį - ačiū, kad domitės! Visgi išlaikyti puslapį kainuoja, o ir jo priežiūra reikalauja didelių laiko resursų.

Mano siekis - ir toliau tobulinti puslapį, išlaikant aukščiausią kokybę, todėl (tegu ir nedidelė) jūsų parama tiesiogiai prisidėtų prie interneto svetainės išlaikymo kaštų sumažinimo. Paremti puslapį galite Paysera sistema (palaikomi visi Lietuvos e-bankai). Iš anksto nuoširdžiai dėkoju!

Trumpa ataskaita skaidrumo vardan:

  • 2016 metais svetainę parėmė 7 žmonės, kuriems aš esu be galo dėkingas! Tai ne tik padėjo padengti svetainės kaštus, bet ir buvo sukurtas straipsnis "Kaip išsirinkti tinkamą objektyvą", dalinai finansuotas lankytojų parama.
  • 2017 metais svetainę parėmė 2 žmonės, kurių lėšos padėjo šiek tiek apmažinti svetainės kaštus.
  • 2018 metais svetainę parėmė irgi 2 žmonės. Ačiū jiems ;) Tai irgi truputį apmažino svetainės kaštus.
  • 2019 metais svetainės niekas neparėmė ;(
  • 2020 metais svetainę parėmė 1 žmogus. Ta proga prisiruošiau atnaujinti straipsnį apie monitorių pasirinkimą.
  • 2021 metais svetainę jau parėmė taip pat 1 labai nuostabus žmogus! Gera proga fotoaparato pasirinkimo straipsnio atnaujinimui?
Aukoti Paysera sistema

Pagrindiniai svetainės kaštai:

40% Complete70%

Esminis straipsnių atnaujinimas:

0% Complete0%