PASLAUGOS

Malonu, kad domitės mano teikiamomis paslaugomis - galbūt galėsiu jums padėti ? Beje, dėl laiko stokos šiuo metu fotosesijomis bei studijine fotografija užsiimu tik išskirtiniais atvejais, tačiau vis tiek kviečiu susisiekti dėl detalių. Pagrindinė mano specializacija šiuo metu - virtualios ekskursijos bei foto technikos apžvalgos.

Įvairios fotosesijos

Įvairios fotosesijos

Fotografuoju ne tik studijoje, bet ir už jos ribų. Tai pačios įvairiausios fotosesijos lauke ar jūsų pasirinktose vietose. Fotografuoju tiek pavienius asmenis, tiek ir įvairius kolektyvus.

Peržiūrėkite darbus

Virtualios ekskursijos

Virtualios ekskursijos

Kuriu interaktyvias virtualias ekskursijas bei apžvalgas, pasižyminčias galimybe žvalgytis 360° ar pasirinktu kampu. Virtuali ekskursija - tai ne tik atskirų panoraminių taškų peržiūra, bet ir galimybė judėti ekskursijoje nurodytais keliais.

Sužinokite daugiau

Fototechnikos apžvalgos

Fotografijos straipsniai

Rašau apžvalginius straipsnius, susijusius su įvairios foto technikos naujovėmis, bandymais ir palyginimais. Taip pat turiu seminarų, kuriuos rengiau fotografijos temomis, vedimo patirties.

Paskaitykite straipsnius

Studijinė fotografija

Studijinė fotografija

Užsiimu įvairių tipų fotosesijomis studijoje: tai bendro pobūdžio fotosesija (asmeninė ar grupinė), šeimos fotosesija, teminė fotosesija, erotinė fotosesija (aktai).

Peržiūrėkite darbus

Konsultacijos

Konsultacijos

Jei turite kažkokių klausimų apie fotoaparatus (pvz. niekaip nesugebate išsirinkti) ar praverstų vienas kitas patarimas apie fotografiją, galite parašyti man elektroniniu paštu ir turėdamas laiko pasistengsiu jums atsakyti. Nemokamai ;)

Parašykite laišką