Besidomintiems fotografija

Tonynorthruphttps://www.youtube.com/c/tonynorthrup


Be galo įdomus ir naudingas dviejų fotografų video kanalas, kuriame rasite karščiausias fotografijos naujienas, pamokas bei technikos apžvalgas.

Cambridgeincolour.comhttp://www.cambridgeincolour.com


Išsamios fotografijos pamokos, praversiančios praktiškai visiems fotografams. Gera pradžia tiems, kurie siekia mokytis nuosekliai ir siekia išsamiai pažinti fotografijos technologines subtilybes.

Dofsimulator.nethttp://dofsimulator.net/en/


Tai virtualus fotoaparatas, kuris padės tiek pradedantiems, tiek ir pažengusiems perprasti ir įvaldyti pagrindines fotografijos sąvokas: išlaikymą, diafragmą ir jautrį.

Imgur.comhttp://imgur.com/gallery/pDC1X


Paprasti, tačiau ir be galo naudingi paveikslėliai, kuriais apibendrinta galybė naudingos informacijos, aktualios tiek pradedantiesiems, tiek ir jau pažengusiems.

Besirenkantiems fotoaparatą ar objektyvą

Photographyblog.comhttp://www.photographyblog.com


Turbūt didžiausias šiuo metu internete egzistuojantis fotoaparatų apžvalgų rinkinys. Pats geriausias dalykas yra tai, kad viename puslapyje galima nesunkiai palyginti tos pačios komandos bandytus fotoaparatus, todėl tai turėtų būti pats pirmasis šaltinis besirenkantiems fototechniką.

Dpreview.comhttp://www.dpreview.com


Išsamus žinių šaltinis apie bet kokius skaitmeninius fotoaparatus, objektyvus bei fotografijos rinkos naujienas. Šis puslapis labiau tinkamas pažengusiems ir profesionalams - nors aparatų ir objektyvų apžvalgų nėra daug, jos primena kone mokslinius darbus.

Imaging-resource.comhttp://www.imaging-resource.com


Dar vienas labai svarbus ir išsamus puslapis, skirtas fototechnikos bandymams ir apžvalgoms. Didžiausias puslapio privalumas - itin išsamūs nuotraukų testai ir palyginimai, o tai vienas svarbiausių fotoaparatų kokybės parametrų.

Photozone.dehttp://www.photozone.de


Vienas geriausių objektyvų bandymų ir vertinimo puslapių. Profesionaliai bandomi kone visų firmų šiuolaikiniai objektyvai. Puikus puslapis tiems, kas prieš pirkdami objektyvą nori sužinoti daugiau apie savo būsimą (ar tiesiog turimą) pirkinį.

Fredmiranda.comhttp://www.fredmiranda.com


Šiame puslapyje viso pasaulio fotografai komentuoja objektyvus. ir juos vertina. Puikus puslapis, jei nepasitikite oficialiais objektyvų bandytojų puslapiais.

Canon'istams

The-digital-picture.comhttp://www.the-digital-picture.com/Reviews


Vienas geriausių Canon produkcijos apžvalgos puslapių. Labai konkretūs testai, lengvai skaitoma medžiaga, gana objektyvios ir informatyvios išvados.

Galactinus.nethttp://galactinus.net/vilva/retro


Svetainė, kurią fotografas dedikavo eksperimentams su senais objektyvais. Verta aplankyti tiems, kurie domisi nebegaminamais rankinio fokusavimo objektyvais.

Canonrumors.comhttps://www.canonrumors.com/


Geriausia Canon gandų svetainė, kurioje dažniausiai dar iki viešo paskelbimo pasirodo žinios apie naujausius Canon fotoaparatus, objektyvus ar kitą techniką.

Nikon'istams

Kenrockwell.comhttp://www.kenrockwell.com


Kai kurių žmonių gerbiamo fotografo svetainė su labai keistu požiūriu į fotografiją. Kiek teko skaityti/girdėti, Canon firmos gerbėjams tame saite geriau nesilankyti (dėl gana vienašališkų fotografo pažiūrų).

Nikonrumors.comhttps://nikonrumors.com/


Geriausia Nikon gandų svetainė, kurioje dažniausiai dar iki viešo paskelbimo pasirodo žinios apie naujausius Canon fotoaparatus, objektyvus ar kitą techniką.

Pentax'istams

Pentaxforums.comhttp://www.pentaxforums.com


Didelės Pentax bendruomenės svetainė-forumas. Be įprastų klausimų ir atsakymų svetainėje galima rasti įvairių straipsnių Pentax įrangos ir fotografinių gudrybių tema.

Mosphotos.comhttp://www.mosphotos.com


Įdomi vieno Pentax gerbėjo fotografo svetainė, kurioje galima rasti ne tik nuotraukų, bet ir naudingos informacijos apie Pentax fotoaparatus, objektyvus, jų terminologiją, nuorodų į kitus Pentax gerbėjų puslapius.

Pentaxumors.comhttps://www.pentaxrumors.com/


Geriausia Pentax gandų svetainė, kurioje dažniausiai dar iki viešo paskelbimo pasirodo žinios apie naujausius Canon fotoaparatus, objektyvus ar kitą techniką.

Tiesiog įdomios nuorodos

Adic.lrv.lthttps://adic.lrv.lt/lt/teisine-informacija/..


Puikus puslapis, iliustruojantis kaip daryti pasinio tipo nuotraukas lietuviškiems dokumentams.

Cameramemoryspeed.comhttps://www.cameramemoryspeed.com/canon-eos-r/..


Specializuotas puslapis, kuriame yra bandomos naujausios atminties kortelės bei lyginamas jų skaitymo / įrašymo greitis fotoaparatuose ir kortelių skaitytuvuose.

Kenrockwell.comhttp://www.kenrockwell.com/tech/7.htm


Pasitikrinkite kuriam fotografų tipui priklausote! :)